Alban Skemderaj është nga këngëtarët më të dashur dhe të admiruar për publikun, ku nuk mungon as me postimet e tij në Instagram edhe në këtë kohë karantine.

  • foto galeri

Këtë herë Albani ka postuar një foto ku shfaqet së bashku me familjen e tij, djalin, vajzën, bashkëshorten Miriam dhe komenton: Në ditë si kjo ndërgjegjësohem dhe reflektoj pak më shumë se zakonisht dhe është më e kthjellët dhe e fortë ndjesia se dhuratat më të çmuara e që me lumturojnë më së tepërmi janë së pari në këtë foto, janë familjaret e miqtë e mi, pastaj jeni ju! Po, ju që ndoshta nuk ju njoh personalisht por që në një mënyrë apo tjetrën jeni pjesë e pa shmangshme dhe patjeter e bukur e jetës time tashmë. Ju faleminderit për te gjitha urime dhe mesazhet, videot e dedikimet fantastike. Ju perqafoj shume përzemersisht ??❤️.

Keshtu shkruan Albani në foton e fundit të publikuar, ku nuk harron të falenderojë edhe fansat e tij.

da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb