Shumë personazhe të famshëm po kalojnë pushimet e verës. Edhe këngëtari, Alban Skënderaj, me familjen e tij po kalojnë pushimet ne bregdet.

Sot, Albani ka ndarë në Instagram, një foto shumë të ëmbël me Miriamin, Amelinë dhe Duamin, teksa po laheshin në pishinë.

E ndërsa poston këtë foto kaq të bukur, këngëtari shkruan:
Esenca e jetës”.

View this post on Instagram

Esenca e jetes ❤️

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb