Pak javë më parë ai publikoi bashkëpunimin e tij më të ri me Dj Sardin, këngën e titulluar “Imagjino”.

Bëhet fjalë për këngëtarin e njohur shqiptar, Alban Skënderaj, i cili do të surprizojë fansat me projektin e tij më të ri.

Kësaj radhe bëhet fjalë për një bashkëpunim interesant me reperin e njohur nga Kosova, MC Kresha.

Përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram, Albani ka bërë të ditur se kënga e re do të titullohet “Ping-Pong”.

BalkanWeb

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: