Çifti shumë i dashur për publikun, Miriam dhe Alban Skënderaj u bënë prindër për herë të dytë në janar të këtij viti, me ardhjen në jetë të Duamit.
Ndonëse çifti prej muajsh e ruajti të fshehtë portretin e vogëlushit, së fundmi ka qenë Albani, i cili ka nisur të mos i kursejë fotot e ëmbla të tij, duke na zbuluar dhe portretin e Duamit.

Këngëtari ka postuar një foto ku shfaqet Miriami dhe Ameli duke i dhuruar një puthje Duamit. “Pasuria ime”, shkruan Albani krah fotos ku mund t’i shohim portretin ëngjëllor vogëlushit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb