TIRANE – Pas një viti të lodhshëm dhe me angazhime, çifti i njohur u shoëbizit, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani vendosën të largohen disa ditë me pushime.

Në profilet e tyre në Instagram, ata publikuan foto nga ishujt Maldive, vendi ku kishin zgjedhur të relaksoheshin në shoqërinë e njëri-tjetrit. Ishte Miriami ajo që në profilin e saj ndau me të gjithë pamje nga dhoma teëpr luksoze, ku ata po qëndrojnë. Edhe Alban Skënderaj postoi disa foto në profilion e tij në Instagram.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb