Një zjarr masiv ra në fund të dhjetorit 2023 në Qendrën Tregtare Metropol, në qytetin e Lushnjes. Kjo ngjarje ndodhi në një kohë kur njerëzit kishin akoma në memorie ngjarjen në fabrikën Deustch Color.

Zjarri në qytetin e Lushnjës pati përmasa të mëdha në dëme financiare, por fatmirësisht jo në njerëz.

Albsig pjesë e Kastrati Group, vazhdon të dëmshpërblejë në kohë rekord edhe pse vlerat për vetëm 2 ngjarjet e tre muajve të fundit, kane kaluar 4 milionë euro dëmshpërblim.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: