Kourtney Kardashian ka shpërndarë foto nga dasma e saj ‘epike’ në Las Vegas, por ajo pranoi se ceremonia nuk ishte e ligjshme.

42-vjeçarja dhe Travis Barker ecën në korridorin e kishës ‘One Love’ në Las Vegas në orët e para të mëngjesit të së hënës, por ajo tani ka rrëfyer se ata nuk kishin marrë një dokument martese.

Krahas një serie fotosh nga ceremonia, Kourtney shkroi në Instagram: “Në një tokë shumë të largët (Las Vegas) në orën 2 të mëngjesit, pas një nate epike dhe pak tekilës, një mbretëreshë dhe mbreti i saj i pashëm, në kishën e vetme të hapur, me një Elvis në sfond u martuan (pa dokument).

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Në foto, Kourtney dhe Travis, 46 vjeç, shfaqen të veshur me xhaketa lëkure, ndërsa bukuroshja brune mban në duar një buqetë me lule.

Nën xhaketën e saj prej lëkure, Kourtney kishte veshur një bust të verdhë Versace të vitit 2012 me një kryq të madh gotik kristal në mes, teksa ajo dhe burri i saj shkwmbenin puthje.

Të dy gjithashtu mbanin palë syze dielli të zeza, ndërsa Travis zgjodhi të tregonte artin e tij të trupit duke u futur pa këmishë.

Një imitues i Elvisit, i quajtur Dean Diamond, drejtonte dasmën me një xhaketë ari me shkëlqim dhe disa varëse zinxhirësh, që përputheshin me nuancat e mëdha të Mbretit të Rock and Roll.

Postimi i Kourtney në rrjetet sociale u prit me shumë gëzim nga familja dhe miqtë e saj të famshëm, përveç ndjekësve të saj besnikë, pasi shumë komentuan në postimin duke shprehur dashurinë e tyre.

Travis komentoi postimin me dy persona të veshur me emoji me veshje zyrtare me një simbol të gjinisë femërore në mes, ndërsa motra më e vogël Kim u përgjigj me katër emoji të shtëpisë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb