Alec Baldwin dhe gruaja e tij, Hilaria, tani kanë shtatë fëmijë, i fundit vetëm nëntë javësh. Në një postim të ri në Instagram, ata u përpoqën të pozonin si një turmë për të uruar ndjekësit e tyre Ditën e Falënderimeve me një foto familjare, por rezultati ishte gjithçka tjetër veçse i suksesshëm.

Në fakt, ata ngarkuan një ” foto epike të dështimit “, siç e quajti Hilaria Baldwin në mbishkrimin e postimit të saj, ku të gjithë po shohin kudo, përveç objektivit dhe një nga fëmijët më të vegjël po qan. Megjithatë, një foto me të cilën të gjithë ne që luftojmë të pozojmë edhe dy fëmijë në të njëjtën kohë, mund ta lidhim më lehtë.

Kujtojmë që 38-vjeçarja Hilaria Baldwin dhe bashkëshorti i saj aktor 64-vjeçar kanë Ilaria Catalina Irena 9 javëshe, Maria Lucia 20 muajshe, Eduardo “Edu” Pao Lucas 2 vjeç, 4- vjeçari Romeo Alejandro David, Leonardo Ángel Charles 6 vjeç, Rafael Thomas 7 vjeç dhe Carmen 9 vjeç.

Hilaria ndan shpesh momentet e saj familjare në Instagram, duke mos iu shmangur shakave me numrin e fëmijëve të tyre. Siç ka shkruar së fundmi, krahas një fotoje të ushqyerjes me gji: “Duke ushqyer me gji për herë të miliontë”.

Alec Baldwin, nga ana tjetër, shkruan: “ Këta fëmijë, të gjithë të lindur në të njëjtin spital, katër të parët në të njëjtën dhomë, tre të fundit në të njëjtin spital, por në një dhomë tjetër.

“Zemra ime u thye në copash vitin e kaluar dhe jeta ime nuk do të jetë kurrë më e njëjta”, shtoi ai, duke iu referuar incidentit në xhirime ku qëlloi dhe vrau me një pistoletë të vërtetë, kineasten 42-vjeçare Halyna Hutchins dhe duke plagosur regjisorin Joel Souza. “Gjithçka është ndryshe, por familja ime më mbajti gjallë. Kjo është arsyeja që unë vazhdoj të jetoj ”, ka përfunduar aktori.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb