Aleks Morgan është rikthyer të sulmojë Kristiano Ronaldon. Një nga futbollistet më të mira të botës dhe një prej 100 personave më me influencë në botë sipas “Times”, është rikthyer të flasë për yllin e Juventusit duke përdorur tone mjaft të ashpra kundrejt tij.

Aleks Morgan
Aleks Morgan

“Si futbollist është një prej më të mirëve në botë, por si burrë nuk është aspak i tillë. Ai është i akuzuar për përdhunim dhe ka mjaft prova për këtë çështje, por në fund paratë ndihmojë në çështje të tilla. Ronaldo është një prej futbollistëve më të mirë në botë, por profesioni nuk ka të bëjë aspak se cili je dhe se çfarë ke bërë”.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: