“Forza Juve #bianconerapersempre” kështu komenton një foto me pantallona me viza bardhë e zi dhe një sytjen të zi, e mrekullueshmja Alena Seredova.
Showgirl dhe ish bashkëshortja e Gigi Buffon, ka postuar këtë foto ku bën tifozllik me të gjithë dashurinë e saj për skuadrën e Torinos. Juventusi ka fituar duke arritur në gjysmëfinalen e Champions.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: