ITALI-E qeshur si gjithmonë, Alena Seredova zgjedh një fustan të gjatë që i nxjerr në pah gjoksin, gjatë një shëtitjeje në Milano me mikeshën e saj Karolina Bartova.
’Sot jam mirë arrij të marr frymë’, kishte deklaruar disa javë më parë për një të përditshme, duke rrëfyer se kishte dalë përfundimisht nga periudha e vështirë, pas ndarjes me bashkëshortin Gigi Buffon dhe se po jetonte një moment të artë me të dashurin e saj Alessandro Nasi.
Alena po zbavitet duke bërë shopping edhe pse duket pak më e shëndoshë se zakonisht. Ndoshta është në pritje të një bebeje? (da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: