E lumtur dhe krenare për princeshën e saj Alena Seredova prezanton për ndjekësit e saj fëmijën e saj të tretë, që është një vajzë dhe quhet Vivienne Charlotte.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Modelja, ish bashkëshprtja e Gigi Buffon, pozon në shoqërinë e të dashurit te saj Alessandro Nasi duke mbajtur në krahë të voglën e saj, pas dy djemve David Lee dhe Louis Thomas. E kënaqur si asnjëherë më parë ajo i buzëqesh aparatit dhe Nasi që shfaqet me sytë e mbushur gjithë gëzim.
‘Nganjëherë ëndrrat bëhen realitet. Mirëseerdhe princeshë’, ka shkruar pak pas lindjes së fëmijës së saj të tretë duke postuar dorën e saj me një unazë ku shkruhej ;mom’ në gisht, teksa përdheltë vogëlushen.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb