Nuk mund të kalonte pa rënë në sy prezenca në Milano e Alessandra Ambrosio që përpara pallatit të Marino i ka magjepsur të gjithë me një fustan të mrekullueshëm.

Engjëlli i Victoria’s Secret është shfaqur rrezëllitëse dorë për dore me të dashurin e ri, italianin Nicolo Oddi.

Nëna e dy fëmijëve, 37 vjeç, ka marrë pjesë në sfilatën Milano Fashion Week dhe është prezantuar në Green Carpet Fashion Awards me një look si në pasarelë.

Me fustanin që i nxirrte në pah dekoltenë dhe shpinën plotësisht zbuluar modelja brazilane dhe menaxheri italian kanë tërhequr vëmendjen e të gjithëve.
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb