Ajo është një ish engjëll dhe fotot e saj në plazh janë mahnitëse. Alessandra Ambrosio, modelja e Victoria’s Secret nga 2004 deri në 2017, zbavitet në plazhin e Santa Monica me bikini.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Fotot e top modeles braziliane, 39 vjeç, teksa luan volejboll apo teksa zhytet ne det janë shumë erotike. Me një reçipet ngjyrë tulle dhe të pasmet në plan të parë modelja shfaqet më seksi se asnjëherë.

Bën shumë vapë në Califroni dhe Ambrosio përfiton nga ditët e bukura me diell për të shijuar plazhin dhe detin. Me miqtë e saj ajo luan volejboll dhe për tu freskuar ajo zhytet në Oqean duke dhuruar foto me lëkurën e lagur që i bëjnë pamjet perfekte.
Sekreti i bukurisë së saj? Modelja rrëfen se çdo mëngjes për 15 minuta i kushtohet vetes, duke bërë yoga, stretching, meditim. Kështu e përballon më së miri ditën dhe fiziku i saj duket më i bukur dhe në formë se asnjëherë.

Modelja thotë se ja transmeton këtë stil jete edhe fëmijëve të saj: ‘Çdo mëngjes përgatisim së bashku lëngje natyrale dhe bëjmë aktivitet sportiv në ajër të pastër’, kishte thënë modelja gjatë një interviste të fundit.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb