Alessandra Ambrosio ka zgjedhur që ti ndihmoj fansat e saj me disa foto dhe video që ajo i ka bërë në plazhin e Brazilit për linjën e saj të re të bikineve

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Alessandra Ambrosio po e bën pjesën e saj për të larguar frikën nga pandemia e koronavirusit teksa numri i të vdekurve nga kjo sëmundje ka arritur mbi 44 000.
Bomba braziliane ka postuar një videoklip që e ka quajtur “Astral+Infinity në faqen e saj në Instagram të GAL Floripa ku ajo vallëzon dhe ka të veshur bikini hot.

“Në një botë ku gjithçka duket mirë është e vështirë për ta gjetur pafundësinë”, fillon ajo mesazhin e aj. “Në një botë ku çdo person duket se është ndarë nga tjetri, vendi dhe gjërat, do të jetë vështirë që të përjetosh njëtrajtshmërinë dhe tërë misterin e jetës. E gjitha është një! Vetëm njëtrajtshmëria është e pafundme”, thotë modelja.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb