Në faqen e saj në Instagram, Alessandra Ambrosio nuk resht kurrë së befasuari me fotot e saj seksi. Pas rrobave të plazhit, që i tregojnë format e saj perfekte, këtë herë modelja guxon edhe me topless. Këmisha e saj e bardhë i zbulon plotësisht gjoksin nudo.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Ajo, me klasin e top modeles së përkryer që është, pozon joshëse duke marrë mijëra zemra nga fansat e saj.
Me një gotë vere të kuqe në dorë dhe një miksim shumë të nxehtë, Ambrosio ofron për objektivin e kameras gjoksin e saj.

Me një dorë rregullon flokët, pastaj sheh kamerën, duke u shfaqur shumë sensuale. Komentet nuk kursehen për modelen, që nga vlerësimet elegante për të dhe të tjera komente më pikante.

‘Këtu është vapë’, shkruan Alessandra bashkangjitur një fotoje ku shfaqet me bikini teksa shijon një banjo në pishinë. ’Më në fund verë’, vazhdon ajo në postimin e saj.
Por ajo që ka ngritur më shumë temperaturat nuk është stina e bukur, që tashmë ka filluar zyrtarisht, por fotoja e saj, që nxjerr në pah dekoltenë shpërthyese.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb