Ajo i befason të gjithë teksa shfaqet me bikini duke treguar format e saj perfekte. Alessandra Ambrosio, 39 vjeç sfilon në rënë dhe det duke i lënë fansat e saj pa fjalë.
Gjatë pushimeve me familjen në Florianopolis në Brazil, modelja kalon një ditë në diell dhe det me fëmijët e saj Anja dhe Noah, 12 vjeç dhe 8 vjeç.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Ish Engjëlli i Victoria’s Secret shfaqet pa make-up dhe me flokët e lagur teksa relaksohet me mikeshat. Asnjë gjurmë e të dashurit të saj italian Nicolo Oddi.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb