Alessia Marcuzzi është shfaqur seksi dhe provokuese në set-in e fundit fotografik.

Me një palë çizme të gjatë mbi gju, një body të zi dhe një xhaketë lekure, prezantuesja italiane tregon format e saj trupore.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: