SHBA

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez cilësohen si një nga çiftet më të bukura të showbiz-it dhe duket se ata kanë qenë të destinuar për të qenë me njëri-tjetrin.

Së fundmi basketbollisti i njohur ka publikuar një tw filmuar në vitin 1998, në të cilën ai tregon se Jennifer është vajza e ëndrrave të tij.

Në atë kohë ai ka qenë 23 vjeç dhe pjesë e skuadrës së bejsbollit “New York Yankees”. Në videon e publikuar dëgjohet teksa një intervistues e pyet si do të ishte takimi romantik i ëndrrave të Alex Rodriguez.

Pa asnjë hezitim ai është përgjigjur: “Jennifer Lopez, shpresoj që ju të më mundësoni një takim me të”. Përkrah videos Alex ka shkruar me shaka: “Kisha një ndjenjë”. Dhe menjëherë nuk ka munguar komenti i këngëtares së njohur. “O zot e dua shumë këtë”.


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb