Grupi i Alibeajt ka depozituar sot në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve kërkesën ankimore.

Bëhet me dije se në këtë kërkesë është ankimuar regjistrimin i koalicionit “Bashkë Fitojmë”. Gjithashtu theksohet se Komisioni i Rithemelimit nuk mund të nxjerrë kandidatë në 14 maj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: