TIRANE

Almeda Abazi zbuloi pak kohë më parë lajmin e bukur të pritjes së ëmbël. Ajo pranoi se është shtatzënë dhe na tregoi se shumë shpejt do të sjellë në jetë një djalë.


  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Almeda Abazi, pas tre muajsh do të bëhet nënë për të parën herë, dhe momente të ndryshme nga pritja e saj e ëmbël këto gjashtë muaj ka ndarë edhe me ndjekësit e shumtë virtual, përmes fotove apo videove të ndryshme. Këtë herë, bukuroshja shqiptare ka vendosur të tregojë më shumë duke na zbuluar barkun e rrumbullakosur.


Në fotot e fundit të postuara në profilin e saj në Instagram, Almeda, shfaqet me barkun e rrumbullakosur, ndërsa shkruan në të: “Gjashtë muaj, dashuri”! Një nga ndjesitë më të bukura në botë, që duket se i kanë shtuar edhe më shumë ish-Missit shqiptar.
(er.cu/BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb