Alyssa Scott është në ditët e fundit të shtatzënise dhe së bashku me Nick Cannon festuan “ditët e fundit” para ardhjes së foshnjës së tyre me një set fotografik. “Herën tjetër që të postoj, ai ose ajo do të jetë këtu!” ka shkruar modelja në fotot bardhë e zi në Instagram të dielën. “Faleminderit të gjithëve që e ndiqni me dashuri dhe dhembshuri udhëtimin tim.

“Unë jam një person privat në një platformë shumë publike,” vazhdoi Scott. “Unë e di se me kalimin e kohës do të jem gati t’i lejoj njerëzit që me të vërtetë kujdesen në botën time pak më shumë se unë.”

Ylli, 29 vjeçe, ka treguarbarkun rrumbullak me një fustan të zi të tejdukshëm dhe taka në mediat sociale.
Cannon, 42 vjeç, veshi një kostum teksa përqafoi Scott nga pas me duart e tij mbi barkun e saj shtatzënë.

Scott është tashmë nënë e vajzës Zeela, 4 vjeçe, nga një lidhje e mëparshme. Ajo dhe Cannon, të cilët janë shfaqur së bashku në “Wild ‘N Out”, mirëpritën djalin Zen në qershor 2021, por i vogli vdiq pesë muaj më vonë nga kanceri i trurit.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Lajmi shpërtheu në tetor se Scott është përsëri shtatzënë, me Cannon që konfirmoi atësinë në fillim të këtij muaji. “Këngëtari i maskuar” është baba i 11 fëmijëve të tjerë me gjashtë gra të ndryshme, katër prej të cilave kanë ardhur brenda vitit të fundit.

Ylli i “All That” ndan binjakët Maroken dhe Monroe, 11 vjeç, me ish-bashkëshorten Mariah Carey, si dhe binjakët Zion dhe Zillion, 1 vjeç, dhe vajzën Beautiful, 1 javëshe, me Abby De La Rosa.

Cannon dhe Brittany Bell janë prindër të djalit Golden, 5 vjeç, vajzës Powerful, 1 vjeç dhe djalit Rise, 1 muajsh.

Bre Tiesi dhe Lanisha Cole, nga ana e tyre, kanë secila nga një fëmijë me aktorin – djalin Legendary, 4 muajsh dhe vajzën Onyx, përkatësisht 2 muajshe.

Kur u pyet të premten nëse e sheh veten duke zgjeruar familjen e tij në të ardhmen, Ylli i “Drumline” vazhdoi duke i quajtur ata “forca krijuese” në karrierën e tij.

“Ata janë fëmijët më qesharak, më inovativë dhe kanë pyetjet më të mira,” shpjegoi ai. “Çdo projekt për të cilin jam duke punuar tani është përmes syve të tyre”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: