E guximshme si asnjëherë, Amal Clooney mbyll në dollap veshjet e saj klasike për tu shfaqur me një veshje më agresive në një event të organizuar në rezidencën e Anna Wintour në New York.


Pantallonave të zeza bashkëshortja e George Clooney i ka përshtatur një bluzë të kuqe me shpatulla dhe barkun zbuluar dhe me mënge deri në kavilje.


Vetëm dhjetë muaj nga lindja e binjakëve Amal shfaqet në superformë.
(da.xha/BalkanWeb)
C_2_fotogallery_3087443_2_image (1)


C_2_fotogallery_3087443_0_image (1)

C_2_fotogallery_3087443_1_image (1)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: