Ambasada Amerikane në Tiranë uron të gjithë besimtarët e krishterë për festën e Krishtlindjeve,

Në mesazhin e saj, ambasada e SHBA iu uron qytetarëve shqiptarë gëzim dhe paqe në këtë sezon festash.

“Gëzuar Krishtlindjet! Ju urojmë gëzim dhe paqe në këtë sezon festash. Nga të gjithë ne këtu në Ambasadën e SHBA në Tiranë. #GezuarKrishtlindjet”, thuhet në urimin e ambasadës amerikane.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb