Shefi i zyrës së BE-së në Kosovë Tomas Szunyong, ka vizituar qendrën e votimit “Ismail Qemali” në Prishtinë.

Szunyong nëpërmjet një postimi në “Twitter” , i bën thirrje qytetarëve në Kosovë që të ushtrojë të drejtën e votës dhe të zgjedhin drejtuesit më të mirë për të ardhmen e tyre.

Ksoove

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb