Ambasadori Gjerman në Tiranë, Peter Zingraf ka mbërritur pasditen e sotme në selinë blu për të zhvilluar një takim me kryedemokratin Basha.

 

Ndërkohë pak momente më parë përfundoi edhe mbledhja e Grupit Parlamëntar të Partisë Demokratike ku ka prezantuar 3 amendamente, të cilat grupi demokrat do t’i depozitojë në Kuvend.

 

 

(BalkanWeb)

 

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb