PRISHTINE– Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Greg Delawie, edhe një herë ka porositur qytetarët kosovarë që të dalin dhe të votojnë, pasi varet nga qytetarët nëse duan ta bëjnë të nesërmen një ditë të madhe për të ardhmen e vendit.

“Dilni dhe votoni! Varet nga qytetarët që ta bëni të nesërmen një ditë të madhe për të ardhmen e Kosovës. SHBA-ja është krenare të jetë partner i juaji”, ka shkruar Delawie në Twiter.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb