Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili  e ka konsideruar të pakundërsjtueshëm amendamentin për Projekt-Buxhetin e 2022 të paraqitur sot në Kuvend nga vetë ai per rimbusimin e barnave dhe sherbimet mjeksore per te semuret me Covid.

Me një reagim në Facebook, Vasili shkruan se ne 22 muaj pandemi 180 milion euro kane paguar shqiptaret nga xhepi.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: