TIRANE – Prezantuesja shqiptare, Amarda Toska, e njohur për publikun Ami, që prej lindjes së vajzës nuk është paraqitur në publik. Prezantuesja bukuroshe soli në jetë vajzën e saj Sia më 12 mars.
2
Ky ishte një nga lajmet më të komentuara në media dhe për më tepër emri i zgjedhur për vajzën nga Ami dhe Ermali ishte shumë i veçantë. Ditën e djeshme Ami ka publikuar disa fotografi në profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Instagram”, ku duket mjaftë e bukur dhe tejet joshëse.

1

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: