Pas paraqitjes së shkëlqyer të divës nën refletorët e Oscar 2021, me fustan çiklamin prej princeshe, Hally Berry kthehet në rrjetet sociale ne versionin ‘e egër’, me një body leopard dhe çizme seksi edhe ato lëkurë leopardi, që i arrinin deri në kofshë.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Sensuale dhe intriguese si asnjëherë artistja ka treguar gjithmonë një aftësi të veçantë prej transformisteje. Ja versionet e saj të ndryshme seksi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: