Bruno Shemsho është një ndër konkurrentët më të pëlqyer e më të komentuar të “Përputhen 3”.  Ish-konkurenti ka ardhur në një intervistë për ‘FitStation’ me moderatoren Çenkuela Hasa ku ka zbuluar detaje për jetën dhe raportin me Florjanën, vajzën me të cili doli çift nga formati i dashurisë që nuk zgjati shumë kohë.

“Pata një bisedë me Florjanën në telefon pasi kishte dhënë një intervistë dhe kishte folur për mënyrën se si u ndam ne, pash disa pjesën dhe nuk më korrespondonin me atë që ka ndodhur me të vërtetë. Mua nuk më pëlqejnë keqkuptimet, qe një ndarje e paqtë, as tradhëti as sherr as ofendime”- zbuloi Bruno.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: