Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij Andrra Destani po kalojnë disa pushime të paharruara në Tanjong Beach Club.

Çifti duket se po shijon tej mase këtë pushim në krahët e njëri-tjetrit.

Andrra nuk ka hezituar që të ndajë me ndjekësit e tyre momente nga ky vend përrallor ku shfaqet me një fustan bardhë e zi në plazh.
(da.xha/BalkanWeb)
andrraa

an-dr

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb