TIRANE

Përmes një statusi në Facebook, anëtarja e kryesisë së LSI, Elona Guri është bërë pjesë e debatit politik lindur së fundmi pasi Presidenti Meta refuzoi të dekretojë Gent Cakajn në postin e ministrit të jashtëm.

“Ah more Edi, ske c’bën kështu është kur ndihesh i kompleksuar nga doktoreshat. Hall i madh të ka rënëe, sa as Doktoresha që ke në paradhomë me tabaken e praruar me ilace s’të bën derman.

Ti mirë bën që kërkon ndihmë nga doktoreshë tjetër, por kjo do të shërojë tamam ama se ta di diagnozen. Dhe do të të coje në t’Surrelit! Ah dhe një gjë, disiplinohu të flasësh si kryeminister……” shkruan Guri.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb