Angela Martini e ka nisur shumë mbarë ditën sot.

Modelja e njohur ka zgjedhur të bëjë palestër në një vend me pamje të mahnitshme përballë
Screenshot_4-39
Ajo ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram ku shihet me trajnerin personal.
Screenshot_3-51
Angela Martini njihet për linjat perfekte trupore dhe këtë e arrin me ushtrimet fizike që ajo bën.
Screenshot_2-65

Screenshot_5-36

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: