Pas martesës së saj shumë të papritur Angela Martini ka vendosur të ndryshojë pamjen e saj.

Në një postim në Instagram modelja shqiptare shfaqet teksa një parukjere i rregullon flokët.

Me një model të ri dhe ngjyrë më të celur në maja, bukuroshja duket shumë seksi.

Gjithashtu ajo nuk ka lënë pa nxjerrë në pah dhe gjoksin e saj bombastik.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: