Angela Martini është nga femrat më të përfolura të momentit dhe kjo jo vetëm për pamjen e saj, por edhe për projektet me të cilat po merret kohët e fundit. Së fundi ajo ka realizuar nje set fotografik ku shfaqet seksi dhe e nxehtë. (da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: