SHBA- Modelja e famshme Angela Martini ka marrë pjesë në eventin e “amfAR” në Nju Jork,

duke u shfaqur më seksi se kurrë. Në fotot që sjell në rrjete sociale, modelja shfaqet e veshur me një fustan të zi të çarë, që tregonte këmbët e saj të tonifikuara, plot elegancë dhe klas.

(d.b/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb