Ajo është një nga modelet më provokuese shqiptare dhe Angela Martini sa herë që shfaqet përpiqet të bëjë bujë.

32-vjeçarja ka publikuar në rrjetet sociale një fotografi ku shihet brenda një aeroplani privat. E ulur në një nga karriget luksoze të avionit ajo ka kryqëzuar këmbët duke treguar pantallonat e çara në pjesën e të pasmeve.

Me syze dhe në sford disa pjatanca me fruta të thata, ajo duket se po udhëton drejt Stambollit të Truqisë.

(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: