Modelja Angela Maritni u është kthyer pozave të saj seksi dhe provokuese.

Këtë herë modelja ka preferuar të pozojë bardh e zi në një foto te postuar në Instagram.

Vetëm para pak ditësh Angela na prezantoi me një pjesë të setit më të fundit fotografik. Pas fotove provokuese u tha se Angela do të kthehej në shqipëri me një program të vetin në Top Channel. Por më pas u vërtetua se do të jetë një nga protagonistet e programit 12 Vip.

Bashkëshortja e miliarderit rumun nuk mund të qëndronte për shumë kohë larg pasionit të saj.
download (1)

download

angela martini

screenshot-2_1524759143-736612715247689471524769055

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: