Angela Martini është një nga modelet më të pëlqyera shqiptare. Ajo prej vitesh jeton dhe ushtron aktivitetin e saj në fushën e modelingut, në SHBA. Angela numëron mbi 400 mijë ndjekës në rrejte sociale dhe shpesh mban të përditësuar fansat me foto dhe video të shumta.

Së fundmi, 34-vjeçarja ka tërhequr vëmendjen me anë të një videoje ku shfaqet mjaft sensuale. E veshur me një fustan të bardhë me pika të zeza në pjesën anësore, Angla, i lë jo shumë vend imagjinatës.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni imazhet e poshtme.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: