Angela Martini është zhveshur në setin e fundit fotografik. Modelja e njohur shqiptare ka postuar fotot në Instagram ku shfaqet nudo dhe mbulon gjoksin e zbuluar. Nuk është hera e parë që Angela pozon e zhveshur. (da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: