Ajo i dha fund beqarisë disa javë më parë por Angela Martini vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke zbavitur fansat me foto hot.

Këtë herë modelja bukuroshe shfaqet me bikini seksi duke treguar format e saj të mrekullueshme.

Edhe këtë herë komentet për bukuroshen nuk kanë munguar.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: