Kancelarja e Gjermanisë, Angela Merkel, është padyshim një prej grave më të pushtetshme në botë, e cila jo më kot njihet si “Zonja e hekurt”, pasi ka arritur ta bëjë Gjermaninë një super fuqi botërore.

Por, disa foto të publikuara së fundi nga mediet e huaja, tregojnë një vajzë nudo, ku thuhet se është pikërisht Kancelarja Merkel.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Imazhet bardhezi tregojnë një grup vajzash nudo, teksa ecin rreth e rrotull. Njëra prej vajzave ka flokë të shkurtër dhe ka ngjashmëri të frikshme me “Gruan e hekurt”.

Nuk dihet nëse bëhet fjalë për të, por zyra e kancelares nuk e ka mohuar që ajo është Merkel.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: