Angelina Jolie dhe vajza Zahara Jolie-Pitt zbukuruan tapetin e kuq të ngjarjes Variety’s Power of Women mbrëmë dhe na shkrinë absolutisht zemrat.

Ne e dimë se Jolie është tepër e afërt me gjashtë fëmijët e saj, dhe kjo ishte e dukshme ndërsa ajo pozoi me 16-vjeçaren e saj pas mbërritjes. Të dyja Jolie dhe vajza e saj adoleshente ishin  kujdesur tw kombinoheshin. Me Jolie të veshur me një fustan ngjyrë kafe, me mëngë të gjata, dhe vajza e saj me një palë pantallona të bardha, me këmbë të gjera, që përputheshin me pjesën e sipërme të trasha dhe rrip të madh.

 

Zah

Zahara dhe Jolie i mbështollën krahët me njëri -tjetrin dhe dukeshin aq afër sa kurrë. Gjatë viteve të fundit, Jolie është bërë më komode duke i sjellë fëmijët e saj në ngjarje të mëdha të industrisë dhe duke i inkurajuar ata me punën për të cilën është aq e apasionuar. Kohët e fundit, Zahara u shfaq në faqen e Jolie në Instagram , duke lexuar një nga librat e saj të preferuar verorë – Syri më i kaltër nga Toni Morrison.

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb