Aktorja e njohur Angelina Jolie, për orë të tëra është parë në Brooklyn.

Kjo, pasi aktorja bukuroshe ka mbushur 46 vjeçe ditën e djeshme. Por gjatë shëtitjeve në qytetin amerikan, ajo është takuar me ish-bashkëshortin Jonny Le Miller.

Një vizitë e tillë raportohet nga mediat se ka ndodhur mbrëmë, ndërsa theksohet se Jolie ka shkuar në apartamentin e tij.

Pak para se të shkonte tek ai, bukuroshja brune është fotografuar rrugëve me një veshje plot stil. Ajo zgjodhi të vesh një fustan të bardhë, derisa nuk kishte munguar as edhe maska mbrojtëse

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb