Studentët britanikë sapo kanë nisur vitin e ri akademik dhe të gjithë kanë festuar dhe jane dehur deri në orët e para të mëngjesit. Fotot që po shihni tregojnë student të dehur në rrugët e Liverpulit dhe Birmingam. (da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb