TIRANE

Ditën e sotme, djali i Andrra Destanit dhe Sinan Hoxhës feston 4-vjetorin e lindjes. Sigurisht që ky moment nuk mund të kalonte pa një urim special nga mami Andrra.

“E falenderoj Zotin për gjithçka kam, por asnjehere s’do të jetë mjaftueshëm për ty! E di, e ndiej se dielli yt nuk do të shuhet kurrë, por cfarëdo që të na servire jeta, une premtoj të jem me ty pakohë në çdo hap tëndin. Mos e ndal kurrë vrapin e jetës, për askënd e asgjë.
Je në çdo lutje timen, biri im! Të dua sikur mos të kishte një të nesërme… 4 vite me Ty ishin me shume se një ëndërr…Gëzuar ditëlindjen, bekimi im i çdo dite!❤️ 25.05.2016″- shkruan ajo në Instagram.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: