Ajo është një nga modelet më seksi me origjinë shqiptare, e cila vijon karrierën jashtë vendit.

Anxhela Martini ka publikuar në rrjete sociale foto ku shfaqet mjaft seksi e veshur me pantallona të shkurtra. Çfarë ka rënë në sy janë këmbët e modeles, mjaft të tonifikuara.
1-304

2-113

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: