Këngëtarja e njohur, Anxhela Peristeri, ka treguar se po i kushton shumë rëndësi fizikut të saj dhe mund të themi se ja ka arritur të ketë forma për t’u patur zili.

  • foto galeri
  • foto galeri

Anxhela ka publikuar së fundmi një foto ku shfaqet me bikini dhe vihet re fiziku i saj perfekt.

Ajo ka marrë komente të shumta që e komplimentojnë për trupin e saj, por edhe për vullnetin që ka patur për të arritur deri këtu. Kujtojmë se kohë më parë, Anxhela ishte në e shëndetshme dhe me disa kile më shumë, por që falë këmbënguljes së saj ia ka dalë të ketë format që ka tani.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb