Nëse blini këtë apartament të sapondërtuar në Londër, që kushton 6 milionë sterlina, do merrni edhe rrobat e shtrenjta që ai ka, përfshi një fustan 800 sterlina të Stella McCartney apo kostume për meshkuj me vlerë 1500 sterlina. Apartamenti ndodhet në katin e fundit të një kulle në kryeqytetin britanik. (da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb